تعداد واحد های لازم برای لامینیت

تعداد واحد های لازم برای لامینیت

اصلاح طرح لبخند با لامینیت ها یکی از روش های بسیار ایده آل ، ماندگار و موفق است که می تواند تاثیرات بسیار زیادی را در چهره فرد ایجاد نماید، اصلاح طرح لبخند با لامینیت دندان معمولا یک جلسه ای بوده است و نیازی به تراش زیاد دندان ندارد .

لامینیت دندان که امروزه جایگزین مناسبی برای ارتودنسی محسوب می شود ، می تواند مشکلات بسیاری اعم از پوسیدگی ، ترک خوردگی ، بد رنگی و بی نظمی دندان را بر طرف نماید .

دریافت مشاوره تخصصی در رابطه با تعداد لازم واحد های دندان برای لامینیت دندان باعث می شود که شما قبل از انجام آن از لامینیت کردن تعداد زیادی دندان پیشگیری نمایید . معمولا برای تعیین تعداد دندان های لازم برای لامینیت پزشک از شما درخواست می کند که لبخند بزنید و با توجه به نوع لبخند و فرم کلی چهره تعداد مشخصی را برای شما تعیین می نمایند .

لامینت

معمولا تعداد 8 واحد لامینیت دندان کافی می باشد و می تواند زیبایی و درخشندگی ایده آل را در اختیار شما قرار دهد.

هرچند که در حالت کلی نیاز به 10 واحد روکش لامینیت در هر فک ( بالا و پایین ) خواهید داشت .

لامینیت دندان باعث می شود که شما زیبایی و سفیدی دندان ها را تجربه کنید و علاوه بر این مساله دندان های شما مطابق با فرم کلی چهره و البته رنگ پوستتان زیبا و مرتب شوند .

برای دریافت اطلاعات جامع در خصوص لامینیت دندان و اصلاح طرح لبخند نیاز است تا شما به دکتر مهری قاسمی دندانپزشک زیبایی مراجعه نمایید و مشاوره های لازم در خصوص زیبایی دندان را دریافت نمایید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر مهری قاسمی

About the Author

ارسال پاسخ

بیست + ده =