دندانپزشکی دیجیتال با دستگاه سرک

دندانپزشکی دیجیتال با دستگاه سرک

 دندانپزشکی دیجیتال با دستگاه سرک

امروزه جایگاه دندانپزشکی دیجیتال بسیار گشترده است و در پیشرفته ترین کشور های دنیا با استفاده از علم کامپیوتر دندان های زیبا را طراحی و ترمیم می کنند .

یکی از مهم ترین مزایای دندانپزشکی دیجیتال سرعت بالای ارائه خدمات است که می تواند چندین برابر روش های معمولی عمل نماید . دندانپزشکی دیجیتال که امروزه روکش های یک جلسه ای را ارائه می کند بدون نیاز به قالب گیری و تهیه در لابراتوار دندان های آسیب دیده و تریب شده را ترمیم و روکش می نماید .

دندانپزشک زیبایی به کمک این روش بهترین و مناسب ترین اندازه برای روکش ها را طراحی می نماید و با استفاده از دستگاه سرک دندان ها را روکش می کند .
روکش دندان ، پر کردن دندان و یا اصلاح طرح لبخند از خدماتی است که می توان به کمک دندانپزشکی دیجیتال از آن کمک گرفت .

ترميم_دندان

بسیاری از افراد تمایل دارند تا طرح لبخند خود را اصلاح نمایند ، به کمک دندانپزشکی دیجیتال و با متناسب با احزای صورت می توان زیباترین طرح لبخند را طراحی و اجرا نمود .

اصلاح طرح لبخند چیست؟

این روش که برای از بین بردن معایب ظاهری دندان مورد استفاده قرار می گیرد ، باعث می شود که بد رنگی ، بدفرمی و پوسیدگی های دندانی در طول تنها یک جلسه اصلاح شود و فرد به یک لبخند دل نشین و ایده آل دست یابد . این روش می تواند تاثیرات بسیار زیادی در چهره فرد داشته باشد و وی را با تغییرات چشم گیر همراه سازد، یکی از بهترین مزایای اصلاح طرح لبخند زیبایی و درخشندگی دندان ها می باشد که می تواند باعث افزایش میزان اعتماد به نفس فرد بشود .

با تشکر مدیریت سایت دکتر مهری قاسمی

About the Author

ارسال پاسخ

15 + 7 =