دندانپزشکی زیبایی و دیجیتال

دندانپزشکی زیبایی و دیجیتال

دندانپزشکی زیبایی و دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت علم دندانپزشکی ، جایگاه ویژی دیجیتال در دندانپزشکی زیبایی بسیار محسوس و مورد استقبال واقع شده است .

امروزه با استفاده از کامپیوتر و دستگاه های دیجیتال پیشرفته می توان دندان ها زیبا و درخشانی داشت که ماندگاری بسیار بالایی دارند .

با استفاده از کامپیوتر می توان انواع روکش دندان و لامینیت دندان را طراحی و برروی دندان نصب کرد .

روکش دندان که با استفاده از کامپیوتر تهیه می شود بدون نیاز به قالب گیری بوده و البته زمان آن نیز مناسب است و در طول یک جلسه می توان دندان ها را صاف و مرتب نمود و امکان جویدن را به دندان های آسیب دیده باز گرداند .

لامینیت دندان

امروزه لامینیت دندان یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین روش ها در دندانپزشکی زیبایی است که باعث می شود دندان های فرد مرتب، سفید و درخشنده باشند ،انتخاب دندانپزشک زیبایی در کاربرد و طراحی طرح لبخند بسیار اهمیت داشته و نیاز است تا برای داشتن دندان های زیبا و خوش فرم به دندانپزشک زیبایی با تجربه و ماهر مراجعه نمایید .

یکی از روش های معمول برای طراحی لبخند ( اصلاح طرح لبخند) استفاده از کامپوزیت ها می باشد ، کامپوزیت ها بدون نیاز به تراش دندان ، دندان های اصلی را فرم داده و بهم ریختگی آن را اصلاح می نمایند، کامپوزیت ها بسیار منعطف بوده و امکان انتخاب رنگ را دارند ، به همین منظور می توانید میزان سفیدی و درخشندگی دندان هایتان را قبل از لامینیت کردن مشخص نمایید .

طراحی لبخند با استفاده از کامپیوتر و دستگاه دیجیتال سرک خواهد بود که بهترین و زیبا ترین طرح لبخند را برای شما ترسیم و طراحی می نماید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر قاسمی

About the Author

ارسال پاسخ

17 + یازده =