روکش یک جلسه ای دندان

روکش یک جلسه ای دندان

 روکش یک جلسه ای دندان

در کلینیک دکتر مهری قاسمی – اصلاح طرح لبخند و یا روکش های دندانی در یک جلسه انجام خواهد شد، دکتر مهری قاسمی جراح ایمپلنت و زیبایی دندان ، توصیه میکند که از مشاوره های تخصصی برای رفع مشکلات دندان خود استفاده نمایید .

روکش تک جلسه ای برای دندان ها :

این سیستم که توسط کامپیوتر طراحی و اجرا می شود نیازی به قالب گیری و تهیه در لابراتوار نداشته و فرد در طول یک جلسه می تواند دندان های آسیب دیده ی خود را ترمیم نماید .
اگر نیاز به روکش دندان دارید و نگران زمان زیاد برای تهیه روکش ها در لابراتوار هستید این پیشنهاد را به شما می دهیم که با مراجعه به این مرکز از روکش های یک جلسه ای بهره مند شوید ، طراحی و ساخت روکش ها توسط کامپیوتر و دستگاه سرک خواهد بود که با توجه به فضای خالی و فاصله ی دندان ها و روی هم رفتگی دندان ها در نظر گرفته خواهد شد و فرد بعد از نصب به هیچ عنوان احساس ناراحتی و یا درد نخواهد داشت .

روکش ها کاملا مطابق با سایر دندان ها و همخوان با دندان های مجاور بوده و البته امکان انتخاب رنگ (میزان سفیدی دندان ) را به فرد خواهد داد .

روکش دندان

روکش دندان برای دندان ای آسیب دیده که بافت تخریب شده ی آن ها زیاد است مناسب می باشد ، البته دندانپزشک روکش را بعد از عصب کشی و پر کردن در نظر می گیرد و تا جایی که امکان داشته باشد به بافت اصلی دندان ها آسیبی وارد نمی کند.

اصلاح لبخند

یک روکش دندان به استحکام دندانی که قسمت زیادی از آن پر شده است و دندان کافی برای نگه داشتن مواد پر کردگی ندارد، کمک می‌کند ، این اقدام باعث زیاد شدن عمر دندان و بازیابی جویدن می شود. از روکش ها می توان برای پر کردن فضای خالی بین دندان ها نیز استفاده کرد ، از این رو این روش به جبران دندان های از بین رفته هم کمک می کند .
روکش‌ها همچنین به اتصال بریج دندان، ترمیم دندانی که پیش از این شکسته است و محافظت از دندان های عصب کشی شده کمک می‌کنند. قرار دادن روکش روشی خوب برای پوشش دندان هایی که شکل نامناسبی دارند، می باشد. روکش همچنین برای پوشاندن ایمپلنت دندان نیز استفاده می‌شود.

در کلینیک دکتر مهری قاسمی با آخرین متد دندان پزشکی زیبایی همراه شما خواهیم بود و در طول تنها یک جلسه درمان ، بدون تخریب لثه و دندان ها روکش های مختلف برای شما طراحی و نصب خواهد شد .

این مرکز با ارائه انواع روکش‌ های دندان شامل لومینیرز،لمینیت،لیتیوم و زیرکونیوم با ظاهری کاملا طبیعی و دوام و ماندگاری بالا می تواند لبخندی زیبا و ماندگار را به شما هدیه دهد . بیماران هنگام استفاده از این روکش ها هیچگونه درد و ناراحتی را حس نخواهند کرد و روکش ها با فیتنس کامل برروی دندان های اصلی قرار خواهند گرفت .

About the Author

ارسال پاسخ

2 × 2 =